Kto z nas nie chciałby być przyciągający? Czy to dla współmałżonka, czy dla żony, dla chłopaka, dziewczyny czy choćby dla samego siebie? Móc z zadowoleniem spoglądać w lustro, będąc zadowolonym z własnego ciała, urody, włosów.

W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi dba o zdrowie i swą figurę uprawiając wszelkiego rodzaju sporty takie, jak bieganie, pływanie, jazda na rowerze czy sporty siłowe. Niejeden z nas pielęgnuje swoje włosy, stosując różnego rodzaju szampony odżywcze, wzmacniające, chroniące włosy przed wypadaniem, odżywki, czy korzystając z usług profesjonalnych zakładów fryzjerskich. Kobiety często decydują się na manicure i pedicure u specjalistów.

Niemniej ważne od tego wszystkiego jest jednak pielęgnowanie swojego ciała. Powinniśmy dbać o naszą skórę zarówno na twarzy, jak i na reszcie ciała, żeby jak najdłużej utrzymała swoją wilgotność, elastyczność a także wygląd i odcień. W tym właśnie celu powinno się stosować nie tylko odpowiednie kremy i specyfiki czy mleczka do ciała. Pamiętajmy, żeby dopasować również właściwe dla nas mydła, specyfiki pod prysznic czy płyny do kąpieli. To zwłaszcza one powinny rozpocząć pielęgnować naszą skórę, jeszcze przed zastosowaniem kremu czy balsamu. Istotne jest również stosowanie specyfików, dopasowanych do naszej cery. Takich, które ją odżywią i podkreślą nasze walory a nie dodatkowo ją obciążą.

Pamiętajmy zatem, że nie wyłącznie stylowe ubrania, dobra sylwetka i piękne włosy zapewnią nam atrakcyjność! Pielęgnacja też jest ważna!

6 mar Brak komentarzy admin Marchingband , ,